Çınar Olmak

Yaklaşık otuz yıl evvel, “markalar ile hedef kitlesi arasında güçlü ve tutkulu bağ kurmak” vizyonu ile yola çıkan Ses Reklam, Türkiye’nin en köklü reklam ve marka ajanslarından biri olmayı başarmıştır.

Ses Reklam, büyüyen iş hacmi ile birlikte ciddi bir yük hâline gelen basılı materyal işlerini kendi bünyesinde yapmak ve yeni iş sahaları oluşturmak üzere 2014 yılında Ses Ofset’i kurmuştur. Matbaamız bugün, Ses Grup bünyesinde bulunan Pandül Yayıncılık’ın ürettiği ürünlerin de baskılarını yapmaya devam etmektedir.

Dünyadaki markalar savaşında; marka yönetimi konusunda uzmanlaşmış olan Ses Grup; yaklaşık otuz yıllık tecrübesiyle, markaları hedef kitlesi ile en doğru şekilde buluşturmayı ve marka bağımlıları yaratmanın hayalini reele dönüştürmeyi başarmış, bu başarısını bünyesinde kurduğu Ses Medya Planlama Marka Yönetimi ve Danışmanlık şirketi ile güçlendirmiştir.

Ses Medya, gittikçe küreselleşen günümüz dünyasında, “var olma yolunun profesyonel ve dinamik yönetimden geçtiği” düşüncesinden yola çıkarak bünyesindeki markalarına;

  • bu profesyonelliğe katkıda bulunmayı,
  • marka yönetimi ve stratejilerinin belirlenmesine katkıda bulunmayı,
  • şirket hedeflerine uygun yol haritası çıkarmayı,
  • onların medya ve reklam organizasyonlarını planlanmayı,
  • medya satın almayı,
  • creative projeler ile markayı sektöründe lider konuma getirmeyi

misyonu olarak kabul etmiştir.

1989’dan beri bu ilkelerle hareket ederek varlığını güven ve samimiyet üzerine kuran Ses Reklam, yıllar geçtikçe kökleşip koca bir çınar hâline gelmiştir.

Ses Grup, bugün bünyesinde bulunan 5 ayrı şirket yapısı ile ülke ekonomisine ve markalarına katkıda bulunmaya azimle devam etmektedir.

Ses Medya Jenerik