KURUMSAL

Çınar Olmak…

Otuz beş yıl evvel, “markalar ile tüketiciler arasında güçlü ve tutkulu bağ kurmak” hedefi ile yola çıkan Ses Medya, Türkiye’nin en köklü reklam ve marka ajanslarından biri olmayı başarmıştır. 

Dünyada bulunan markalar savaşında; ülke topraklarımızdan çıkacak büyük markalara bu savaşta ihtiyacımız olduğunu düşünen Ses Medya; yaklaşık 35 yıllık tecrübesiyle markaları, tüketiciler ile en doğru şekilde buluşturmak ve marka bağımlıları yaratmanın hayalini reele dönüştürmeyi başarmıştır. Bu başarısını bünyesinde kurduğu Ses Medya Planlama Marka Yönetimi ve Danışmanlık şirketi ile bağımsızlaştırmıştır. Ses Medya, Global dünyanın birbirine çok yakın olduğu günümüzde, “var olma yolunun profesyonel ve dinamik yönetimden geçtiği” düşüncesinden yola çıkarak; bu profesyonelliği markalarına kazandırmayı, şirket yönetimi ve stratejilerinin belirlenmesinde katkıda bulunmayı, şirket hedeflerini belirlemeyi ve yol haritası çıkartmayı, medya planlaması ve reklam organizasyonların planlanmasını, medya satın alma, yaratıcı projeler ile markayı daima öne taşımayı misyonu kabul etmiştir. 

1989 yılında güven ve samimiyet üzerine inşa edilen bu süreç, yıllar geçtikçe kökleşip, koca bir çınar hâline gelmiştir. Bugün Ses Medya, farklı sektörlerdeki projeleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.